V okviru rednega usposabljanja smo v GPO Hoče-Slivnica imeli še zadnjo preddopustniško vajo. Zunaj smo vadili delo z ročnikom in ciljanje v ”tarčo”, v kontejnerju pa gašenje razvitega notranjega požara. Tokrat je bil poudarek predvsem na delu z mladimi nadebudnimi gasilci.
